Tysiące marek, miliony produktów i… TYLKO JEDEN DZIEŃ, by skorzystać z największych okazji!

11 listopada to Dzień Niepodległości w Polsce, natomiast w Chinach w tym dniu obchodzony jest Dzień Singla i zarazem największe święto e-zakupów! Sklepy internetowe i serwisy oferują w tym dniu niecodzienne promocje oraz darmową wysyłkę.

W dobie Internetu, kiedy mamy dostęp do chińskich portali i sklepów internetowych, grzechem byłoby nie skorzystać z okazji i nie kupić czegoś dla siebie. Warto zajrzeć 11.11 na Aliexpress, gdzie trwał będzie największy na świecie festiwal zakupów. Modne ubrania, biżuteria, komputery, telefony, elektronika, ozdoby do domu, zabawki dla dzieci i  wszystko, czego dusza zapragnie!

8-10 listopad to ostatni moment na dodanie interesujących produktów do koszyków zakupowych, by już 11 listopada skorzystać z rabatów nawet do -50%. Nie czekajcie, i dajcie się porwać zakupowemu szaleństwu!

 

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

✨✨     WEJDŹ DO ZAKUPOWEGO RAJU     ✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

 

❌Uwaga!❌

Przez wielu kupujących, Festiwal  Zakupów na Aliexpress 11 listopada 2016 jest najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem roku. Warto jednak pamiętać, że spora część promocji to sprytny chwyt marketingowy. Ceny mnóstwa produktów zostają sztucznie obniżone, tylko po to żeby sprzedawcy mogli sprzedać i zarobić jak najwięcej. W momencie znalezienia świetnej okazji warto więc porównać ją z innymi podobnymi ofertami.

 

 

(Visited 191 times, 1 visits today)
0