Elektroniczne gadżety przydają się w wielu sytuacjach życia codziennego, dlatego warto skorzystać z okazji na Aliexpress i już 11.11 dać się porwać zakupowemu szaleństwu!

Oto co warto kupić podczas Festiwalu Zakupów:

TELEFONY
timthumb
OnePlus 3
to jeden z najlepszych obecnie smartfonów w cenie do 2000 złotych. Świetne podzespoły, szybkość działania, ładny design i oczywiście cena, sprawiły, że model został bardzo pozytywnie odebrany przez klientów

KUP TUTAJ

 

pobrane-1

 

Xiaomi Redmi 3S  to niemal idealny smartfon w cenie do 700 zł. Jest dobrze wykonany, ładny, pracuje długo na baterii, działa płynnie i ma dobry aparat.

KUP TUTAJ

 

 

timthumbMeizu to “nowa rodzina urządzeń” chińskiego koncernu, która łączy w sobie cechy urządzeń klasy premium oraz średniej. Meizu MX5 to bardzo dobry smartfon. Pod względem jakości wykonania znajduje się w absolutnej czołówce „mobilnego świata”; także skaner linii papilarnych zasługuje na pochwałę.

KUP TUTAJ

 

KAMERKI SPORTOWE

pobrane-3Xiaomi Yi – pokochało już miliony użytkowników na całym świecie. Wszystko to za sprawą oferowanych parametrów, najwyższej jakości użytych materiałów, jakości obrazu oraz wszechstronności zastosowania. Wielu użytkowników ośmiela się powiedzieć, że Xiaomi można porównać do kamerek GoPro, Xiaomi oczywiście wygrywa jeśli chodzi o cenę.

KUP TUTAJ

SMARTWATCHE
26

 

 Smartwatch Phone A9 posiada wiele przydatnych funkcji. Jest solidnie wykonany i kompatybilny z iPhone, Samsung, HTC, Huawei, Xiaomi, ZTE, Meizu, LG, Lenovo i innymi telefonami typu Android.

KUP TUTAJ

 

 

 

5549a113ac933ZGPAX S29 to smartwatch całkiem dobrze wyglądający i wykonany z odpowiedniej jakości materiałów, co pozwoli na długie użytkownie. Decydując się na tem model otrzymamacie produkt, którego jakość zdecydowanie odpowiada cenie.

KUP TUTAJ

(Visited 285 times, 1 visits today)
1