Każdy z nas poszukuje okazji cenowych i chce kupować jak najtaniej. Przeglądając nasze polskie serwisy ogłoszeniowe większość z nas sortuje produkty „po cenie rosnąco”, by najpierw zapoznać się z najtańszymi ofertami sprzedawców, a dopiero później sprawdzamy konkrety.

Tak samo działamy na Aliexpress. Pokażemy Wam jak poszukać najlepszych cen na przykładzie tego pierścionka:

to8c6p-l-610x610-jewels-ring-silverring-love-lovering-lovering-bowrings-silver

Ten pierścionek to prawdziwy hit. Która z kobiet nie chciała by dostać tak uroczego cacka z dedykacją? Pora na znalezienie tego modelu na Aliexpress.

Wpisujemy poszukiwane słowa kluczowe w wyszukiwarkę. W naszym przypadku będzie to ring, bow, heart.

screenshot-pl-aliexpress-com-2016-11-21-12-02-281. W wynikach wyszukiwania mamy 599 ofert, które zawierają wpisane przez nas słowa.

2. Wyniki posortowane są automatycznie od ofert, które zdaniem Aliexpress najlepiej spełniają nasze kryteria. Jak widać na powyższym screenie, mamy już widoczne oferty z interesującym nas pierścionkiem, ale pojawiają się też inne modele.

U KOGO więc KUPIĆ?

Pierścionek z największą ilością zamówień ilością zamówień (526) jest jako pierwszy i kosztuje $1.42. Sortując oferty po cenie, ten konkretny model znajdziemy na końcu pierwszej strony wyników, w cenie $1.15. Sprzedawca oferujący najniższą cenę niestety nie wzbudza naszego zaufania, ponieważ posiada tylko 13 komentarzy, z czego 87,5% jest pozytywnych:

screenSzukamy więc kolejnych ofert i na następnej stronie mamy nasz pierścionek w cenie $1.19.

nowa-oferta

Cena nam się podoba, więc sprawdzamy sprzedawcę. Ma on 3,300 komentarzy z czego 96,8% jest pozytywnych. Wszystko się zgadza, więc MAMY TO!

i decydujemy się na zakup 🙂

UWAGA!

Szukamy sprzedawców, którzy mają ponad 90% pozytywnych komentarzy. Jeśli ktoś ma zawartych ponad 1000 transakcji i ilość pozytywnych komentarzy jest bliska 100%, wtedy możemy mieć pewność, że towar do nas dotrze. Oczywiście może się także zdarzyć, że przesyłka zaginie. Wtedy śmiało możemy zgłosić spór i odzyskać wpłacone pieniądze.

(Visited 304 times, 1 visits today)
0