Uwielbiasz robić zakupy, jednak wolisz nie wychodzić z domu? Poniżej przedstawiamy listę godnych uwagi Serwisów, zbliżone ofertą do tego, co znaleźć możemy na Aliexpressie.

Aliexpress to największy i najbardziej popularny chiński portal aukcyjny. Posiada szeroką gamę produktów w prawie 50 kategoriach.

Najpopularniejszymi serwisami podobnymi do Aliexpress są:

Alibaba.com – Serwis należący do grupy Alibaba. Jest największą firmą z branży e-handlu w Chinach i kontroluje 80 proc. tamtejszego rynku. Najpopularniejsze strony należące do grupy- Taobao, Tmall i Alibaba.com – mają setki milionów użytkowników.

Taobao.com  jest największym chińskim serwisem zakupów online oferującym produkty sprzedawane przez osoby fizyczne jak i firmy. Serwis należy do grupy Alibaba.com.

Tmall.com – tutaj swoje produkty prezentuje ponad 100 000 firm i marek z całego świata. Znajdziemy tam największe marek międzynarodowe takie jak Bershka, GAP, Chanel, Dior, a także znane marki chińskie oraz produkty mniej znanych firm z całego świata.

Gearbest.com – to sklep oferujący przede wszystkim sprzęt elektroniczny pochodzący od różnych producentów. Od tanich chińskich marek zaczynając, na urządzeniach od znanych producentów kończąc. Oferta sklepu jest ogromna!

Banggood.com – podobnie jak powyższe serwisy oferuje zarówno elektronikę jak i ubrania dodatki i różnego rodzaju drobiazgi.

(Visited 70 times, 1 visits today)
0